Müşteri Memnuniyeti

Bilmenizi isteriz ki dünya standartlarındaki kalite anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini esas alarak minimum hata ve maksimum kaliteli ürün elde etmek temel üretim anlayışımızdır. 


Her şekilde ürünlerimizin arkasında olduğumuzu ve güveninizin bizim için çok önemli olduğunu önemle belirtmek isteriz.


Tekstil sektöründe özellikle ihracata dayalı çalışan köklü geçmiş ve iş tecrübesine sahip şirketimiz ve markalarımız olarak müşteri istek ve taleplerini hızlı, anlaşılır, güvenli ve müşteri odaklı bir şekilde yerine getirmenin sözünü veririz.


Müşteri istek ve taleplerini daima kaliteli ve hızlı hizmet sunma anlayışımızla ele alırız.


Müşterilerimizden aldığımız her şikayeti tarafsız ve hızlı bir şekilde inceler ve çözüm sunarız.


Tüm çözüm yollarını deneyerek, müşterilerimiz tatmin edilene kadar şikayetlerini izleriz, analiz ederek sürekli iyileştirmeyle müşteri beklentilerini karşılarız.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın fikirlerini ve önerilerini destekleyerek, kendilerini ifade edebilecekleri gelişime açık ortamlar sağlarız.

İstek ve talepleri ele alma sürecinin politika ve hedefleri oluştururken yasal ve mevzuata dayalı şartları ve müşteri beklentilerini dikkate alırız.

Müşteri şikayet yönetim süreci ve mevcut sistemleri, gelişime açık alanları tespit edilmesi ve verimliliğin artırılması için düzenli olarak gözden geçiririz, etkinliklerini raporlar ve sürekli iyileştirerek kalıcı çözümleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.